niedziela, 26 maja 2013

ploteczki...

Byłam ostatnio u mojej kuzynki.Co prawda dawno się nie widziałyśmy, choćby z tego powodu,że wyjechałam na studia i ona miała też małe urwanie głowy.Powspominałyśmy stare dobre czasy, ale przy okazji dowiedziałam się kto z kim"chodzi" kręci i co mówi. Przykre w tym wszystkim jest to,że ludzie, którzy mnie kompletnie nie znają mają najwięcej do powiedzenia na mój temat.Wiecie,że się tego spodziewałam? Ludzie lubią plotkować, mimo, że już dawno znikłam im z oczu.Według nich powinnam być smutna, przygnębiona i broń Boże z nikim się nie wiązać, bo mi nie wolno. A najlepiej powinnam mieć napisane na czole : jestem nieszczęśliwa! To chyba by zadowoliło te wszystkie dewotki,które tak lubią interesować się tym co u mnie się dzieje.Niestety nie robi to na mnie żadnego wrażenia. 

miłej niedzieli :* 

29 komentarzy:

 1. Ludzie są okropni czasem, ale olej. Mają nudne życie to żyją Twoim :P

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja takim dewotom pokazala srodkowy palec i zasmiala sie w twarz :) Ludzie sa koszmarni wszedzie jak widac i umieraja jak komus czterech liter nie obrobia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie są straszni.. szkoda gadać , tak najlepiej to w ogóle jakbyś poszła do zakonu i się tam umartwiała!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie rozumiałem tego podejścia. Mnie nigdy nie interesowało życie innych. Może dlatego, że uważam, że warto zainteresować się swoim i mieć bogate zycie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasami lubię wracać do wspomnień, a tym bardziej wymieniać informacje z koleżanką o tym kto z kim, jak i gdzie :D Mnie również denerwuje jak osoby nie znające mnie dobrze, wypowiadają się na mój temat, nie lubię tego bo później powstają niestworzone rzeczy.. ale niestety nie da się tego jakoś całkowicie odsunąć, bo zawsze znajdzie się kilka takich osób :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy plotkuje, tylko teraz pytanie czy w sposób pozytywne czy w sposób negatywny i zawistny.

  OdpowiedzUsuń
 7. jak ktoś nie ma się czym zajmować to wymyśla niestworzone rzeczy o innych, po prostu. Nie ma się co przejmować:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Czemu "nie wolno" Ci się z nikim wiązać?

  OdpowiedzUsuń
 9. I bardzo dobrze. Nie ma co się przejmować takimi ploteczkami!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. nie warto przejmować się gadaniem innych - ludzka zazdrość? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. chyba Twoja tragedia jest powodem do radości dla ludzi, którzy tylko w ten sposób zauważają, że mają trochę szczęścia w życiu... jak się podnosisz, otrząsasz, radzisz sobie to tracą dobry punkt odniesienia... przykro mi, że dowiadujesz się takich rzeczy, ale nie ma się co przejmować-ludzie zawsze będą gadać a że czasem bez sensu? cóż...

  OdpowiedzUsuń
 12. ...skąd ja to znam, trzymaj się...

  OdpowiedzUsuń
 13. pewnie nie wypada pytać, dlaczego nie wolno Ci się z nikim wiązać, ale to ciekawe co w głowach mają takie plotkary. Nie powiem, i ja od czasu do czasu lubię wiedzieć co u kogo, nigdy to nie jest jednak jakieś wtrącanie się w życie innych i dyktowanie im co powinni robić ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Kurcze, zawsze tak było, że ludzie, którzy najmniej wiedzą, najwięcej gadają i uważają się za znawców na nasz temat. A sami wielce ofiary potem.

  OdpowiedzUsuń
 15. No i nie powinno robić na Tobie wrażenia. Mi też już jednym uchem wpada, a drugim wychodzi. Ludzie zawsze plotkowali i zawsze plotkowac będą. Ktoś doda swoje trzy grosze i już jest sensacja..:P źal mi takich ludzi..

  OdpowiedzUsuń
 16. Dobrze, że nie robi, bo Ty masz być szczęśliwa i cieszyć się z życia. A takie głupie gadanie o kimś kogo się nie zna nie ma sensu, ale niestety niektórzy tylko tym żyją...

  OdpowiedzUsuń
 17. tacy są własnie ludzie. nie wiedzą co powiedziec, nie maja inf, to sobie wymyślają. ja tego strasznie nie lubie, ale coz poradzic.

  OdpowiedzUsuń
 18. Tylko sama dobrze wiesz, ile przeżyłaś i co czułaś.
  I właśnie dlatego powinnaś być teraz szczęśliwa!
  A ludźmi nie powinnaś się przejmować!
  =*

  OdpowiedzUsuń
 19. Ludzie to wstrętne sępy, nawet w ćwierci nie wycierpieli tego, co Ty! Nie przejmuj się nimi, tylko żyj swoim życiem i bądź szczęśliwa, bo Ci, którzy Cię kochają i naprawdę szanują, tylko tego Ci życzą :*

  OdpowiedzUsuń
 20. Plotki wymyślają ludzie, którzy nie posiadają własnego życia, dlatego denerwuje ich szczęście innych. To smutne.

  Nie przejmuj się tym w ogóle! ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. ja tam ploty dotyczące mnie mam w ciemnym miejscu tyłka swego:D

  OdpowiedzUsuń
 22. te dewotki niewydymki mają jakieś problemy ze sobą

  OdpowiedzUsuń
 23. plotkują, kochają to , uwielbiają!

  OdpowiedzUsuń
 24. Wiesz co zauważyłam? Ludzie uwielbiają gadać o innych byleby nie mówić o sobie. Taka jest prawda. Lepiej obrzucić kogoś błotem, nawet jeśli się go nie zna.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 25. ludzie uwielbiają plotkować i wszystko wiedza najlepiej choć nie znają dokładnie innych i ich sytuacji życiowej ...

  OdpowiedzUsuń
 26. mają nudne życie... a Twoje takie ciekawe! wybacz im

  OdpowiedzUsuń
 27. oj dziewczyno ludzie zawsze wyrabiają sobie zdanie na czyiś temat nawet nie znając tej osoby... ja tego nie robię, ale plotkować... plotkować uwielbiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 28. Ludzie uwielbiają cudze życiorysy, niestety najczęściej nie widzą tego co mają pod nosem, a to zazwyczaj jest do naprawy.

  OdpowiedzUsuń
 29. Olej. Swoje życie mają nieciekawe, to się cudzym interesują. Bądź szczęśliwa i już.

  OdpowiedzUsuń


Łączna liczba wyświetleń