wtorek, 22 marca 2016

na dobranoc.

Generalnie to chciałabym Wam napisać, że u mnie wszystko dobrze, ale...bywa z tym różnie. Często słyszę, że jestem za dobra i dlatego tak dostaję po głowię. Zarówno w pracy jak i w życiu codziennym. Szanuję ludzi, szanuję ich zdanie. Jeszcze nie potrafię się postawić komuś, kto jest ode mnie starszy, nie do końca ma rację i wymaga ode mnie czegoś na już! Oczywiście mam na myśli pracę. Zestresowałam się, nie było źle, ale nie byłam z siebie zadowolona. Poprzeczka z każdym dniem się podnosi, a ja nie wiem czy dam radę ją przeskoczyć? O tym, że szef ma "zawsze" rację i ostatnie słowo już się dawno przekonałam. Skupiam się na swojej pracy i staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej, ale trochę to przykre obrywać na kogoś...No nic musiałam się wygadać. Jutro jest nowy dzień. 
dobranoc. 

8 komentarzy:

 1. Chyba znam to uczucie aż za dobrze

  OdpowiedzUsuń
 2. Również tego nie potrafię. Jednak w pracy zawodowej jest to konieczne,bo jeśli takich osob nie postawi sie do pionu,to wejdą Ci na głowę

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie pozwól by ktoś był "ponad" Tobą. Powinni Cię szanować.

  OdpowiedzUsuń
 4. ech muszę Cię szanować a nie traktować tak...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja w Ciebie wierze i dasz sobie radę 😙

  OdpowiedzUsuń
 6. Może z czasem nauczysz się asertywności. Bo owszem, być dobrym pracownikiem to raz, ale dwa to każdy dobry pracownik nie pozwoli sobie wejść innym na głowę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jutro będzie lepiej :) oby następnym razem każdy przyznawał się do swojego błędu.

  OdpowiedzUsuń
 8. często tak jest, że prościej zwalić na kogoś młodszego i z mniejszym doświadczeniem niż się przyznać do błędu ;/

  OdpowiedzUsuń


Łączna liczba wyświetleń