środa, 23 grudnia 2015

jak co roku...

Jeszcze dziś pójdę do pracy i w zupełności zajmę się pieczeniem ciasteczek, które mnie kuszą i kuszą. ;-) a tak w ogóle to chciałam nie zostawiać życzeń dla Was na ostatnią chwilę, ale w tym całym szkolnym zamieszaniu mi nie wyszło. W szkole był opłatek, w szkole był Mikołaj, w szkole dzieci oszalały ze szczęścia, a ja robiłam wszystko, żeby im nie zepsuć tej radości. 
Więc kochani, już nie będę pisała, że jestem kiepska w składaniu tych życzeń, bo to już na pewno wiecie ;-) Zawsze mogłabym wejść do wujka googla i skopiować jakieś super wypasione życzenia, ale nie chcę, bo mają być moje. O! więc, z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo dużo miłości, zdrowia i szczęścia, żeby każdy poczuł choć odrobinę magii tych Świąt, żeby nikt nie był smutny. Spokoju oraz odpoczynku. Niekończącej się weny do pisania na blogu oraz cierpliwości do mojej osoby Realizacji wszystkich zamierzonych planów oraz spełnienia marzeń. Pyszności na stole, głośnego kolędowania w gronie najbliższych, pięknej choinki i wielu prezentów ;-) Przetańczonego sylwestra do białego rana oraz wielu pozytywnych rewolucji w Nowym 2016 Roku! ;-)  ściskam! :* 

15 komentarzy:

 1. Mam ogromną nadzieję na te rewolucje! I dla Ciebie wszystkiego najlepszego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Samych najlepszych rzeczy dla Ciebie i spełnienia marzeń oraz zdrówka ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mów więcej, że jesteś kiepska w składaniu życzeń, bo te wyszyły Ci naprawdę świetnie. ;)

  Wszystkiego co dobre i tylko tego co sprawia Ci szczęście, dużo zdrówka, bo to już sukcesu jest połowa. ;) ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. "Niekończącej się weny do pisania na blogu" - ooo taaaak! :D

  Kochana, to ja Ci życzę, jak zwykle, ciepła przede wszystkim, tego wewnętrznego, zdrówka, radości oraz siły i spełnienia marzeń w Nowym Roku ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Tobie też, wszystkiego dobrego na święta, żebyś odpoczęła w tym czasie, wygrzała duszę jak to mówią...a i nowy rok,żeby był pomyślny:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj tej cierpliwości do Ciebie to mi się przyda :P
  Żartuję! :P
  Wesołych świąt! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam nietypowe pytanie :) Czy Ty przypadkiem nie prowadziłaś kiedyś bloga na Onecie? Szukam dawnych kontaktów blogowych, a ten nick coś mi się kojarzy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. To ja już teraz życzę udanego Sylwestra i wszystkiego najlepszego w 2016 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie martw się, mi też nigdy nie wychodzi składanie życzeń. :P Ale Tobie wyszło całkiem zgrabnie. Wszystkiego dobrego w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja lubię wymyślać długie życzenia - niczym litanie. :D
  Dziękuję pięknie! :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Jako, że już po świętach, to ja życzę wszystkiego dobrego w nowym roku :* Spełnienia marzeń, spokoju, miłości i samych dobrych dni :)

  OdpowiedzUsuń


Łączna liczba wyświetleń